O kozlech a dětech

28. května 2018 v 13:19 | Aelynn |  Spolupráce

"Miluju kozla."


A je to venku! Konečně! Dlouho probíraná spolupráce je nyní na světě a já jsem šťastná, že se s ní mohu vytasit. Zároveň je to velký comeback Undertale, kterou jsem opomíjela poslední… rok, přibližně. Moje láska k ní už není tak intenzivní jako kdysi, protože ji vystřídaly jiné posedlosti, takže chyběla motivace. Přesto jsem stále slibovala, že to ještě není konec, a nyní vám mohu představit důkaz pravosti mých slov.

Moc plánů na písničky z Undertale už ale bohužel nemám. Dokončila jsem skoro všechno, co jsem kdysi sama sobě slibovala, takže plánovací část mého mozku pohltila prázdnota. Neznamená to, že jsem skončila; pořád je tu minimálně slibovaná píseň o Chaře, nicméně bych se ráda soustředila spíš na další projekty.

Všem nicméně děkuji za trpělivost při čekání na tento Undertale duet! Snažili jsme se a jsme rádi, že se naše snaha vyplatila. Milujeme vás!

Každopádně. Ráda bych si utřídila myšlenky a nějak zpracovala momentálně chystané projekty. (Já vím, dělám to pořád a nikdy to nemá valné výsledky. Ale co už. Třeba to jednou vyjde a já dodržím, co jsem slíbila.)
Příští upload by měla být moje vlastní tvorba. Písničku už mám rozdělanou vážně dlouho - a ona je vlastně už hotová - zbývá ji jenom nahrát. Jenomže! Osud tomu nepřeje. Pokaždé, když zasednu k mikrofonu, trpí naše čtvrť nájezdy sekačů trávy. Jsem si jistá, že se jedná o spiknutí proti mojí osobě. Já se ovšem jenom tak snadno nevzdám. Chci tu písničku konečně vydat; i kdybych ji měla nahrát třeba ve dvě ráno (jsem dobrý soused). Začíná to totiž být časově kritické. V mezidobí práce na ní se mi podařilo složit další dvě a chci se jim už věnovat, jenže musím v první řadě setřást ze svých beder předchozí skladbu.

Kromě toho se nám blíží Watanagashi - a já jsem opravdu velký fanoušek Higurashi, takže je samozřejmostí, že bych ráda v tomto termínu spáchala českou verzi Dear You. Ještě nemám ani čárku, ale snad to vyjde. Shodou okolností připadá stejný den na Den otců, pokud je mi známo; a já mám nutkání využít tuhle příležitost k něčemu hororovému. Mám v hlavě několik písniček a trvám si na nich (jsou řádně vražedné). Na druhou stranu ale můžou počkat… hlavně z toho důvodu, že mám pocit, že si Den otců tak trošku pletu s Halloweenem. Každopádně přijdou. Všechny tři. Možná s nimi ale počkám na léto, jelikož mám díky Japonsku léto spojené s něčím děsivým (cikády cvrnkají, venku se smráká, je dusno, čas se bát).


Když už jsme u léta, hrozně, opravdu hrozně chci nazpívat Kagerou Days v češtině. Už to chystám přes dva roky… tedy, ještě jsem nezačala, ale ten plán tu je! Chci to zvládnout přes srpen.

Další projekty nejsou asi ničím překvapivým; konečně chci dodělat Lost One's Weeping, nejlépe v průběhu června/července, a pak taky OP z No Game, No Life. Obě věci mám nacvičené, takže je pouze otázkou času, kdy je stačím nahrát.

A to je zatím vše! To jsou moje projekty na léto. Nuže, snad aspoň někoho něco z toho zaujme.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama