Květen 2018

O kozlech a dětech

28. května 2018 v 13:19 | Aelynn |  Spolupráce

"Miluju kozla."


A je to venku! Konečně! Dlouho probíraná spolupráce je nyní na světě a já jsem šťastná, že se s ní mohu vytasit. Zároveň je to velký comeback Undertale, kterou jsem opomíjela poslední… rok, přibližně. Moje láska k ní už není tak intenzivní jako kdysi, protože ji vystřídaly jiné posedlosti, takže chyběla motivace. Přesto jsem stále slibovala, že to ještě není konec, a nyní vám mohu představit důkaz pravosti mých slov.

Moc plánů na písničky z Undertale už ale bohužel nemám. Dokončila jsem skoro všechno, co jsem kdysi sama sobě slibovala, takže plánovací část mého mozku pohltila prázdnota. Neznamená to, že jsem skončila; pořád je tu minimálně slibovaná píseň o Chaře, nicméně bych se ráda soustředila spíš na další projekty.

Všem nicméně děkuji za trpělivost při čekání na tento Undertale duet! Snažili jsme se a jsme rádi, že se naše snaha vyplatila. Milujeme vás!

Každopádně. Ráda bych si utřídila myšlenky a nějak zpracovala momentálně chystané projekty. (Já vím, dělám to pořád a nikdy to nemá valné výsledky. Ale co už. Třeba to jednou vyjde a já dodržím, co jsem slíbila.)