Vlk s určitým posláním

23. dubna 2018 v 23:06 | Aelynn |  Texty

もう息ができないの


Minulý týden se mi stala naprosto neuvěřitelná věc. Stále nad ní nevěřícně kroutím hlavou a byla jsem nucena ji zařadit na svůj soukromý "tomu neuvěříš" seznam. No dobře, možná trochu přeháním a zas tak velká událost to nebyla, ale rozhodně šlo o něco, o čemž bych nikdy nečekala, že se to stane.

Sedím si tak hezky v obýváku u televize, snažím se nemyslet na to, jak ukončit to utrpení a poslouchám na maximální hlasitost Slušnej kanál, přičemž si se sadismem sobě vlastním v hlavě plánuji, jak budu Rebelem mučit babičku při její další návštěvě.

Tak si tedy sedím, utápím se v psychických bolestech a snažím se nemyslet na to, že má existence má asi stejnou hodnotu jako shnilý hadr na podlahu, kterým jsem před týdnem vytřela zašpiněnou terasu a pak jsem ho celý zapáchající s odporem odhodila (za použití pinzety, samozřejmě), načež zaslechnu něco známého.

Co to, kde to? Mé uši najednou zaregistrují úvodní tóny známé písničky.

Na tom by vlastně nebylo nic tak zvláštního. Stává se mi to na "Slušným kanálu" celkem často. Vlastně mám už v hlavě rozjetý menší ambiciózní projekt, chystám se založit si věštící kancelář. Princip je to poměrně prostý, ačkoli geniální. Tajně doufám, že se s ním jednou snad dostanu i do pořadu Vědmy radí a budu moct stát po boku hvězd, jakými jsou například Janička nebo Anie, mé životní idoly. Trik spočívá v tom, že předpovídám budoucnost na základě toho, kolik na Slušným kanálu za den odchytím oblíbených kapel. Pokud se na něm objeví něco, co miluji, ale co je téměř neznámé, znamená to, že mě čeká hodně dobrý den. Skvělé na tom je to, že k tomu nepotřebuji ani žádný speciální stroj, ani Jáchyma.

Každopádně, zbystřím tedy smysly. Zapnu poslední mozkovou buňku, která v mojí hlavě po třech probdělých nocích ještě přežívá. Zvednu zrak. A co nevidím! Muže v masce vlka.

Ano, je to tak. MAN WITH A MISSION. V české televizi. Opravdu. U nás. Můj respekt k tomuto kanálu (coby jedné z mála sledovatelných stanic) opět vzrostl. Uznávám, možná to tak divné není. Jelikož jsem pouze turistou na místní planetě, možná tomu přikládám zbytečnou váhu, a ve skutečnosti jde o zcela běžný jev. Nicméně faktem zůstává, že je to poprvé, co jsem na české stanici viděla videoklip japonské skupiny.

A on to byl v závěru opravdu mimořádný den. Sebevražedné myšlenky na chvíli ustoupily a mě ovinul pocit, že na mně mému bratru záleží. A taky byl pak v televizi Modrý kód, což je skvělý pořad, očividně. Pozitivní nálada mě sice brzy poté přešla a znovu jsem se musela potýkat s existenční krizí, ale aspoň jsem ten večer po dlouhé době konečně usnula bez velkých potíží. Jednou na tom věštění určitě vydělám majlant.


Když mám tento důležitý zážitek z krku...


Psala jsem vůbec o tomhle coveru na Death Note? Protože jsem na něm vážně dřela. Všechno jsem si k němu dělala sama, včetně instrumentálu, takže jsem vlastně na výsledek docela hrdá (nebojte, dlouho mi to nevydrží).

Jenom bych ráda upozornila na "velice nenápadné" narážky, které jsem do textu propašovala. Jako například "ve světle se zatřpytí můj nový svět" - protože Light (světlo) je Kira (キラキラ- třpytit se) a chce vytvořit nový svět (citace z mangy), - get it? No není to ženiální? No tak nic, no…
Text:
Do nepropustné temnoty, chladné slepoty, změnu přinést přísahám
Když se mi do cesty postavíš, mě tím nezastavíš, cílů svých se nevzdám, neváhám

V přítomnu pokřivených černých dnů
V realitu změním jasnou zář svých snů

"Proč" zkus mi říct
Jsem spasitel, co křídla má zlomená?
Svět ztracených
Po tom konci v touhách sténá

Do nepropustné temnoty, hloubek nicoty, nastolit řád přísahám
I když se odporovat snažíš, jednou se podvolíš, o to se postarám

Brzy ti ukážu obětí nutných květ
Ve světle se zatřpytí
Můj nový svět
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiro Shiro | E-mail | 25. dubna 2018 v 17:16 | Reagovat

Proboha.. Ten hlas je fenomenální 0_0 :3 A krásně s ním pracuješ (viz. třeba video Taková škoda) :3 Jen tak dál :D

2 Aelynn Aelynn | 25. dubna 2018 v 22:26 | Reagovat

[1]: Jééé, děkuju hrozně moc! To mě těší velice :-D

3 Náhodný Aelynnin fanoušek Náhodný Aelynnin fanoušek | 20. května 2018 v 19:47 | Reagovat

Milá Aelynn,

ráda bych Ti popřála všechno nejlepší k narozeninám C: (nechci vyznít jako nějaký stalker, ale minulý rok jsem Ti posílala fanart a trefila to na Tvé narozeniny, takže odtud to vím xD), takže přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a ať se Ti daří ve zpěvu a v natáčení písniček a vůbec ve všem, co Tě baví. Ať máš mnoho úspěchů, najdeš spoustu skvělých nových anime a ať máš v dalším roce tak minimálně 10M nových odběratelů >:D Myslíš, že bych se mohla zeptat, kolik Ti je let? O.o Pokud nechceš říct, tak nevadí.

Tak užívej narozky (´。• ω •。`)

4 Aelynn Aelynn | 20. května 2018 v 22:43 | Reagovat

[3]: Ahoj,

strašně moc Ti děkuju! Tvůj komentář mě neskutečně zahřál u srdce. Jsem opravdu moc ráda, že sis vzpomněla - bože, jsi strašně hodná, nesmím brečet - můj den je díky Tobě zase o trošku lepší. Z celého srdce děkuji za nádherné přání!

Na věk bych nicméně nerada odpovídala, jestli to nevadí. Nechci podobné osobní informace nějak šířit... odpusť mi.

Každopádně, jsi skvělá a ještě jednou díky! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama