Hrdinské plány do budoucna

12. února 2018 v 14:17 | Aelynn |  Youtaite věci
Článek už po dvou týdnech, nyehehe! No, skoro.

Takže zpět k archivaci - podařil se mi ohromný úspěch! Konečně jsem po čtyřech letech vydala první písničku, na které jsme s Javim začali pracovat už v době, kdy slavil můj účet na YT asi půlroční výročí. Odložila jsem to asi tisíckrát; upřímně, nemám ponětí proč. Když mě tehdy Javi požádal o spolupráci, byla jsem nadšená; zrovna jsem se chystala jít na důležité zkoušení kvůli uzavření mojí známky z češtiny, na které jsem se kvůli jeho mailu nebyla schopná soustředit. Je šílené, jak čas letí a jak se člověk za tu dobu změní. Těžko se věří, že mi mrknutím oka zmizely čtyři roky života.

Tak či tak, Hero's Soul je na světě! A ano, mám takové tušení, že jsem ji slibovala už přibližně před rokem, což jenom dokazuje, jak skvělý spoleh na mě je.

Právě proto bych ráda využila tenhle prostor k tomu, abych si sepsala, co v nadcházející době chystám. V posledních měsících je toho na mě moc, a pomalu se začínám ve všem ztrácet. Komu jsem odepsala? Na koho jsem zapomněla? Komu jsem slíbila pomoct? S kým jsem si domluvila spolupráci? Asi opravdu začínám bláznit, ale mám ve všem ohromný zmatek. Musím najít pevné dno a nějak se v té záplavě slov zorientovat!Takže tady je...

Seznam věcí, na které bych se ráda soustředila.
 • · Chiisana Tenohira
Tahle písnička se určitě stane, to můžu zaručit. Půjde o spolupráci s jistým klavíristou a už jsem dokončila text, takže není cesty zpět! Očekávám, že tenhle projekt by mohl vyjít v nejbližších týdnech.

 • · Hromadná zpívaná věc
Byla mi navrhnuta spolupráce na hromadně zpívané písničce z FNAF, což… jsem zatím nehrála a nikdy se to hrát nechystám, ale ráda si rozšířím hudební obzory. Vážně nevím, kdy by písnička mohla vyjít, ale budu zodpovědná a jakmile bude dokončena, pěkně se tu o ní zmíním.

 • · Blíže neurčená klavírní spolupráce
Do "družice" spolupráce s dalším klavíristou. Já budu zpívat, on bude hrát. Zatím jsme se nedohodli na konkrétní písničce, ale těším se!

 • · No Game, No Life
Opening. Text si budu půjčovat od jedné kolegyně, která odvedla skvělou práci, a nemůžu se dočkat!

 • · The Lost One's Weeping
Písnička, o kterou mě vlastně už několik lidí žádalo, a na které jsem se chystala začít pracovat už roky. Měla jsem velké štěstí - byl mi přímo zaslán text, který stačí jen nazpívat. Což rozhodně udělám.

 • · Death Note
No tak, holka. To zvládneš. Ty to doděláš. Dokážeš to.
Tuhle písničku mám rozdělanou už asi od srpna, ale nejsem schopná se dokopat k napsání textu. Netuším, proč tomu tak je. Psychický blok? Instrumentál jsem už dokončila, ale ten text…

 • · Owari no Seraph
Podobný případ jako u předchozího bodu. V tomto případě už mám ovšem dokonce i hotový text, který leží v mojí složce s textovými dokumenty už asi… od konce vysílání druhé série. Ale to nic, já to zvládnu.

 • · Písnička, na které pracuji tak dlouho, že jsem zapomněla, jak se jmenuje
Text k ní jsem napsala už před lety, kdy byly odvysílané asi tři epizody z anime, ze kterého pochází. Ve stejné době jsem ji i nazpívala - od té doby čeká na zmixování. Jelikož jsem od té doby pokročila, chystám se ji znovu přezpívat, což mě od práce na ní ještě víc odrazuje.

 • · Blíže neurčená písnička o Chaře
Ke které mám, mimochodem, asi dva řádky textu. Ale je hrozně chytlavá, takže si stojím za tím, že spatří světlo světa.

 • · Undertale duet
Který nejspíš nepůjde na můj kanál, ale na kanál někoho jiného. Až bude na světě, rozhodně o něm budu informovat.

 • · Blíže neurčený japonský duet
Spolupráce s kamarádkou, která snad někdy dopadne.

 • · (Samostatná) Vlastní písnička číslo dvě

Text mám hotový, písnička je kompletně složená. Chybí jenom poupravit aranžmá a nahrát jak klavír, tak zpěv. A pak ty další věci, samozřejmě.

 • · Trojice vlastních písniček, ke kterým nebudu dělat instrumentál
Půjde o kompletně vlastní věci, tedy originální tvorbu, kterou nikdo ještě neslyšel. Zatím jsou v procesu výroby - začala jsem text, mám nástin melodie. O instrumentály se postará kamarád, je to totiž hrozně pracná záležitost.

 • · Dvě další samostatné vlastní písničky
Pod vlnou inspirace jsem zplodila náčrt textu dvou dalších textů, včetně hlavního melodického motivu. Zatím moc nemám, na čem stavět, ale někdy se to stane.

Takže… to jsou věci, které bych ráda dokončila a udělala si v nich pořádek. Děkuju všem za ohromnou podporu, která mi dodává chuť svoje projekty dokončit!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mihali Mihali | E-mail | 15. února 2018 v 22:42 | Reagovat

Omlouvám se, že píši opožděně. Ve škole nám tak trochu vyprášili kožichy.

Jelikož nevím, co bych ti tak měl za pěkný vzkaz napsat, tak si tak říkám, že ti tu spíš zase zanechám nějaké to inspirativní video, které ti třeba aspoň trošku zvedne náladu :-)

https://www.youtube.com/watch?v=I5UBikauIQM

A menší ukázka z Konosuby :-D

https://youtu.be/kF55jWcPvPE

2 Náhodný Aelynnin fanoušek Náhodný Aelynnin fanoušek | 21. února 2018 v 14:07 | Reagovat

Ani nevíš jak moc se těším na Chiisana Tenohira >< Na té písničce jsem dřív strašně ujížděla, je koneckonců z mého oblíbeného anime a spojení téhle písně s Tvým hlasem... Nemůžu se dočkat!
Taky jsem zvědavá na tu píseň o Chaře, kterou chystáš (protože prostě... asi mě bude každý nenávidět, ale oblíbená postava) a pak na tu ze FNAF - fnafko sice moc nemusím, ale má to hezké postavy a myslím, že Tvůj cover by na to zněl zajímavě C:

A samozřejmě se nemůžu dočkat i dalších ať už coverů nebo Tvých vlastních písniček.
Tak přeji hodně štěstí s nahráváním ;AA;

3 Náhodný Aelynnin fanoušek Náhodný Aelynnin fanoušek | 25. února 2018 v 21:33 | Reagovat

A taky gratuluju k 10k subs!! C:

4 Aelynn Aelynn | 26. února 2018 v 19:16 | Reagovat

[2]: Už jsem ti šla odepsat, že je to ještě předčasné a že mám ještě hromadu času, ale pak jsem se přihlásila na YT a zjistila jsem, že máš vlastně pravdu O_O Co to? Kdy a jak se to stalo? 8-O
Chiisana Tenohira už je téměř hotová, takže jsem moc ráda, že se těšíš! A zatímco je Chara i má oblíbená postava (a s postupem času ji mám čím dál tím radši - ano, jsem divná), s písničkou o ní jsem jaksi zatím nepokročila... ach, ta prokrastinace. Ale FNAF projekt je takřka hotov, takže "juchů"! Zpívám tam sice jenom asi pět vteřin, ale každá spolupráce je zábava :-P
Díky moc!

5 Aelynn Aelynn | 26. února 2018 v 19:19 | Reagovat

[1]: Vyprášily kožichy? Co vám provedly? O_O
Ach, díky ti, drahý příteli, jsem znovu celá inspirovaná! Zítra provedu něco se svým životem! ...Nebo radši pozítří.
Jinak co se Konosuby týče... potřebuju novou sérii! Nebo aspoň vlastní kotatsu, protože mi mrznou nohy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama