Únor 2018

Hrdinské plány do budoucna

12. února 2018 v 14:17 | Aelynn |  Youtaite věci
Článek už po dvou týdnech, nyehehe! No, skoro.

Takže zpět k archivaci - podařil se mi ohromný úspěch! Konečně jsem po čtyřech letech vydala první písničku, na které jsme s Javim začali pracovat už v době, kdy slavil můj účet na YT asi půlroční výročí. Odložila jsem to asi tisíckrát; upřímně, nemám ponětí proč. Když mě tehdy Javi požádal o spolupráci, byla jsem nadšená; zrovna jsem se chystala jít na důležité zkoušení kvůli uzavření mojí známky z češtiny, na které jsem se kvůli jeho mailu nebyla schopná soustředit. Je šílené, jak čas letí a jak se člověk za tu dobu změní. Těžko se věří, že mi mrknutím oka zmizely čtyři roky života.

Tak či tak, Hero's Soul je na světě! A ano, mám takové tušení, že jsem ji slibovala už přibližně před rokem, což jenom dokazuje, jak skvělý spoleh na mě je.

Právě proto bych ráda využila tenhle prostor k tomu, abych si sepsala, co v nadcházející době chystám. V posledních měsících je toho na mě moc, a pomalu se začínám ve všem ztrácet. Komu jsem odepsala? Na koho jsem zapomněla? Komu jsem slíbila pomoct? S kým jsem si domluvila spolupráci? Asi opravdu začínám bláznit, ale mám ve všem ohromný zmatek. Musím najít pevné dno a nějak se v té záplavě slov zorientovat!Takže tady je...

Seznam věcí, na které bych se ráda soustředila.