Únor 2017

Mayu-chan (ne)posílá své lásce křečky nebo jiné drobné hlodavce. (´・ω・`)

15. února 2017 v 13:15 | Aelynn |  Texty
Ležím v posteli a držím se za břicho, protože jsem se včera přejedla čokolády.


Šťasný den připomenutí věčné samoty přeji! Jako každý rok jsem se ho rozhodla oslavit něčím mimořádně romantickým, co prostě chytne člověka za srdce. Něčím tak dojemným, že vám po tváři steče nejedna slza. Něčím, do čeho by se nedokázal vcítit jenom ten největší necita.
(´・ω・`)

Objekt zájmů hlavní slečny jsem se samozřejmě snažila barvitě vylíčit, takže bych svoji písničku měla asi doplnit menším varováním - pozor, ten borec je totiž brutálně sexy, jedná o natolik dokonalou kombinaci všeho, co je na chlapcích atraktivní - že byste se do něj mohli nechtěně zamilovat taky. (´・ω・`)

Počkat, cože? Jací křečci? Kočičí hlavičky? Stalking? Ale kdeže. (´・ω・`)

Vlastně jsem kvůli téhle písničce náležitě studovala. Prošla jsem si desítky případů a domnívám se, že se nyní můžu prohlásit za samozvaného experta na stalking. Teď jen musím najít příležitost, jak tyto nově získané informace zužitkovat. (´・ω・`)


Ale vážně. Dost jsem se obávala, že už mi na to díky mojí historii nahrávání yandere věcí (a dalších písní s hororovou tématikou) nikdo neskočí, ale soudě dle toho, co jsem si přečetla v komentářích, byly naštěstí mé obavy zbytečné. Otázkou zůstává, co spáchám příští rok.

Když už jsme u toho, nejsem si jistá, jak moc je vám to známo, ale tahle písnička má i knižní adaptaci. Zatím jsem ji nečetla, ale chystám se ji přidat do své sbírky lehkých novel a pokud bude dobrá, mám v plánu ji přeložit do češtiny, aby k ní mělo přístup co nejvíc našinců. Překlad by šel samozřejmě sem - ale o tom bych případně informovala až někdy jindy, na to je ještě čas.


Když už mám prostor a příležitost, ráda bych vám všem poděkovala a zprávy, maily, otázky a reakce na mé předchozí (povídavé) video. Všechno jsem si přečetla a teď to postupně běžím poukládat a odpovědět na vaše krásné e-maily. Na otázky, které mi od vás přišly, budu odpovídat ve výročním videu, ve kterém oslavím svoje čtyři roky na YouTube. Tohle video by mělo být spácháno koncem března, takže do té doby, prosím, vydržte.