Česká verze Regret Message dokončena, Story of Evil uzavřena.

18. prosince 2016 v 15:26 | Aelynn |  Youtaite věci
Ach! Konečně je to hotovo!

Včera jsem dokončila a nahrála na YT poslední písničku ze série Story of Evil, Regret Message. (Jop, je to děsně vysoko, ale to není moje chyba.)
Nutno podotknout, práce na ní mě stála dost úsilí a času. Jejím nahráváním jsem strávila snad nejdelší čas vůbec, protože se neustále objevovaly nějaké nové komplikace.

Probíhalo to asi takhle.

Bylo chladné zimní dopoledne a já jsem měla relativně volný den, tak jsem si sedla k počítači s tím, že konečně nahraju všemi očekávanou (heh) Regret Message.

Bohužel ale jaksi nic nešlo podle mých představ. Pokaždé, když už jsem měla nahrávku hlavní melodie téměř hotovou, mi něco nahrávání překazilo. Například:

  • Před domem projelo auto rychlostí minimálně 90km za hodinu.
  • Zavolala mi máma.
  • Nad domem proletěl vrtulník.
  • Zavolal mi brácha.

Když jsem měla úspěšně hotové tři nahrávky, ze kterých jsem chtěla jednu vybrat, zjistila jsem, že Audition z nějakého záhadného důvodu nerozpoznal můj mikrofon, takže jsou všechny nahrávky v hrozné kvalitě a musím začít od znova.

Když jsem tedy ještě jednou klikla na tlačítko "nahrát", stalo se následující:

  • Napsal mi operátor, že mi došly volné minuty.
  • Po ulici se prošel hlouček opilých puberťáků.
  • V naší čtvrti někdo venčil vlkodlaka.

Když se mi podařilo dokončit další dvě (tentokrát úspěšné) nahrávky, Audition přestal odpovídat a o všechny jsem znovu přišla.

Nahrávání mi ve výsledku zabralo téměř tři hodiny a byla jsem štěstím bez sebe, když se mi podařilo exportovat jednu jakž takž použitelnou hlavní melodii (nazpívanou nyní již vykřičeným hlasem). Jelikož jsem od přírody velmi netrpělivý člověk, kterému jde obvykle všechno napoprvé, myslela jsem, že zešílím. V závěru jsem byla víc než ráda, že to mám konečně za sebou.


Předpokládám, že se stejně bude ještě dost lidí ptát, ale - Daughter of White (ani nic dalšího) už nebude. Ráda bych to považovala za ukončenou trilogii a víc se v tom nechci nimrat. Uznávám, moc šťastný konec to není, ale... co se dá dělat.


Každopádně, jak už jsem psala, všem mým posluchačům patří mé ohromné díky za jejich podporu. Opravdu jsem si tenhle měsíc strávený nad Příběhem Zla užila a mám z celého tohoto projektu dobrý pocit. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama