Sborová spolupráce?

13. listopadu 2016 v 15:36 | Aelynn |  Spolupráce
Od publikování posledního článku uběhlo dohromady asi pět vteřin, ale mám na srdci ještě jednu věc.

Sice to obvykle nedělám, ale nedávno jsem se účasnila soutěže sborů (fungující na vyřazovacím principu), která měla dohromady čtyři kola. K mému velkému překvapení se našemu týmu podařilo postoupit až do posledního, závěrečného kola. Šlo o anonymní soutěž, kde všechny zpěvačky vystupovaly pod jinými přezdívkami, aby náhodou nedošlo k nějakému nadržování ve prospěch slavnějších soutěžící se zástupem oddaných fanoušků, takže jsem o tom až doteď moc nechtěla mluvit, ale jelikož měli všichni, co se dostali až do posledního kola, možnost odhladit své skutečné identity, tady jsem! S hrdostí a radostí sobě vlastní vám představuji naši poslední spolupráci, na téma "malá pařba ještě nikoho nezabila".

Já jsem ta bělovlasá, kdyby to nešlo poznat.Jak říkám, obvykle se podobných akcí moc neúčastním, ale je zajímavé si poslechnout takovou hromadnou spolupráci, protože to zní zase jinak, než sólo covery. (Ale ne, kdo by to byl řekl.)

Nevím, kdy budu mít příště příležitost se zapojit do něčeho podobného, ale bavila jsem se, což je to nejdůležitější. Nicméně nám držte palce, protože umístit se na jednom z prvních tří míst by taky vůbec nebylo špatné.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 John John | 20. listopadu 2016 v 20:21 | Reagovat

Tak držím palce, písnička je super. Nezapomeň prosím dopsat, jak jste dopadly :)

2 Aelynn Aelynn | 24. listopadu 2016 v 15:16 | Reagovat

[1]:Moc díky za podporu :3 Výsledky zatím nejsou, ale až se objeví, rozhodně si budu buď stěžovat, nebo se chlubit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama