První pokus o vlastní tvorbu je skoro na světě!

16. listopadu 2016 v 13:42 | Aelynn |  Youtaite věci
Zas a znova zdravím a hlásím se s téměř dokončenou né-zas-tak-úplně novinkou.

Před lety jsme se s jedním mým kamarádem dohodli, že bychom se mohli pokusit o vlastní tvorbu. Šlo v podstatě o složení/nazpívání písničky do traileru k jedné online hře, takže to měla být lehká práce, jen kraťoučká znělka o délce pár minut. Jak říkám, už je to pár let (asi tři), takže si přímo nepamatuju okolnosti, které nás nakonec vedly k zahození celého projektu. Faktem ale zůstává, že tvůrce hry na ní nemohl nebo nechtěl dál pracovat, takže i naše písnička zapadla na mnoho měsíců do složky "nedokončeno".

Nedávno jsem se ale s tímto mým kamarádem znovu spojila a dohodli jsme se práci na téhle naší písničce znovu obnovit. Kamarád z kouzelného klobouku vytáhnul svůj starý instrumentál a já jsem v paměti zapátrala po textu. Pak jsem si impulzivně sedla k psacímu stolu a písničku jsem ještě jednou (teď už snad v lepší kvalitě) nahrála.

Což mě přivádí ke smyslu tohohle článku - naše spolupráce, první originální písnička, na které jsem se kdy podílela, je už téměř dokončená. Ještě se s kamarádem musíme dohodnout na detailech ohdledně publikování a ještě na svojí nahrávce možná budu něco upravovat, ale rozhodla jsem se prozatím zveřejnit alespoň malou ukázku toho, jak to bude ve finále znít - i když momentálně jenom bez hudby.Celou písničku s instrumentálem i textem bych měla během několika týdnů/měsíců nahrát na svůj YT kanál, ale kdyby se vám náhodou chtělo, můžete si první ukázku poslechnout už teď, a to konkrétně TADY.Když už mluvím o vlastní hudbě, tímto projektem to rozhodně nekončí. Ještě nikdy jsem vlastní tvorbu veřejně nešířila, takže netuším, s jakým se to setká (ne)úspěchem, ale v dohledné době se chystám dokončit a zveřejnit ještě pár dalších "originálních" písniček (tedy NE coverů). Bojte se. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama