Anime podzim 2016 (0 - B)

10. září 2016 v 14:23 | Aelynn |  Jiné
Prostě a jednoduše přehled nových anime, která se mají vysílat na letošní podzim.

Škola zase začala, díky čemuž jsem přišla v podstatě o všechno, na co jsem se mohla těšit (snad kromě podzimních prázdnin, které jsou ovšem stále v nedohlednu), takže jediným světlem na konci tunelu zůstávají zbrusu nová anime, která nás čekají asi tak za měsíc.

Chystala jsem se vypracovat podobný seznam pro svoje osobní potřeby, abych si mohla udělat představu o tom, co stojí za zkoušku a co je vhodné bez hlubšího přemýšlení zahodit hned v záčátcích, takže jsem se ho rovnou rozhodla zveřejnit, kdyby se snad někomu mohl hodit (protože nemám tušení, jestli tohle v Česku vůbec někdo dělá).

U každého anime je název, přibližné žánrové určení, jméno studia, datum začátku vysílání, odkaz na oficiální stránky, stručný popis (podařilo-li se mi ho najít) a promo (jestliže jsem ho sehnala). Počty epizod se mi zatím nepodařilo dohledat, možná se k nim ještě v budoucnu vrátím a doplním je.

V seznamu nejsou zahrnuty filmy, OVA, ONA a krátká anime. Pouze anime o standardní délce.
Kvůli blogovým omezením jsem byla článek nucena rozdělit na čtyři části:
12-Sai. Chiccha na Mune no Tokimeki (druhá série)

12歳。~ちっちゃなムネのトキメキ~ 2クール目Podle mangy
Žánr: shoujo, romantika, slice of life
Studio: OLM
Od 3. 10. 2016


Šesťačka Hanabi už není dítě, ale ještě není ani dospělá. Musí se ve svém životě vypořádávat s různými problémy, například s tím, že se náhodou stane svědkem polibku mezi svými učiteli, nebo s tím, že její tělo prochází řadou změn. Příběh 12leté dívky, jejích nevinných starostí a její první lásky.

3-gatsu no Lion

3月のライオン

Podle mangy
Žánr: Seinen, drama, hra, slice of life
Studio: Shaft
Od 8. 10. 2016


17letý Rei Kiriyama se profesionálně věnuje Shogi, díky čemuž si může dovolit bydlet sám. Navzdory svojí nezávislosti ho ale ještě čeká dlouhá cesta, než se mu podaří psychicky vyspět, a jeho problémy ho dál pronásledují v jeho každodenním životě. Se vztahy se svojí adoptivní rodinou je na štíru a se spolužáky ve škole dvakrát nevychází. Tohle je příběh jeho vítězství i proher a jeho nových i starých vztahů.

PV:

Ajin (druhá série)

亜人第2クール

Podle mangy
Žánr: seinen, horor, mystery, nadpřirozeno,
Studio: Polygon Pictures
Od 8. 10. 2016


Druhá série Ajin.

All Out!!

ALL OUT!!


Podle mangy
Žánr: seinen, škola, sport
Studio: Madhouse X TMS Entertainment
Od 7. 10. 2016Kenji nastoupí na nové škole do rugby kroužku, kde poznává svoje nové spolužáky a postupně se spolu všichni i přes své rozdíly musí naučit spolupracovat.


PV:

Bloodivores

Bloodivores(ブラッディヴォーレス)

Podle digitální manhuy
Žánr: akce, upíři, nadpřirozeno
Studio: Creators in Pack
Od 1. 10. 2016

Před lety lidstvo zachvátila zvláštní vlna nespavosti, která ho donutila zůstat vzhůru celé týdny. Oběti této nespavosti nakonec z nedostatku spánku naprosto zešílely. Jako obrana proti této nemoci byl vynalezen lék - ten měl ovšem nepříjemné vedlejší účinky, konkrétně to, že se jím léčení pacienti přeměnili na upíry. Brzy se mezi lidmi a tímto novým druhem rozpoutala válka, z níž lidstvo vzešlo jako vítězná strana, ale i přesto se několika upírům podařilo přežít.

Hlavním hrdinou příběhu je Miu Liu, narozený ze spojení mezi člověkem a upírem, který představuje novou naději, jak tyto dva živočišné druhy znovu sblížit.


Brave Witches

ブレイブウィッチーズ

Žánr: ecchi, sci-fi, akce
Studio: Silver Link
Od 6. 10. 2016


Spin-off ke Strike Witches.

Bubuki Buranki: Hoshi no Kyojin

ブブキ・ブランキ星の巨人

Žánr: akce, adventure, mecha, sci-fi
Studio: Sanzigen
Od října 2016


Druhá série Bubuki Buranki.
Bungou Stray Dogs (druhá série)

文豪ストレイドッグス 2

Podle mangy
Žánr: seinen, nadpřirozeno, myster
Studio: Bones
Od 6. 10. 2016


Nakajima Atsushi musí po letech opustit sirotčinec, takže se ocitne na ulici bez jídla a bez střechy nad hlavou. U řeky zahlédne muže, který se chystá spáchat sebevraždu, a zachrání ho. Jeho jméno je Dazai Osamu a je jedním ze členů speciální detektivní agentury, která nadpřirozenými silami řeší případy, které jsou pro běžnou policii příliš obtížné.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 John John | E-mail | 14. září 2016 v 12:22 | Reagovat

Přiznám se, nikdy jsem se moc neorientoval v anime, spíše jsem se podíval, vždy když jsem narazil na nějaký titul, ale sám jsem je nikdy nevyhledával. Přemýšlel jsem, že bych se podíval po nějaké stránce pro novinky, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Přesto se tak nějak zdá, že když jsem si já nenašel čas hledat anime, našlo si mě anime samo.

Určitě děkuji za seznam(y), vypadá to, že si teď na něj budu muset vyhradit víc času :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama